Üniversite Öğrencilerine Ucuz Ev Fırsatı

Anasayfa Eğitim, Ekonomi, Flaşş, Manşet 03 Ekim 2013 598 Okunma
Üniversite Öğrencilerine Ucuz Ev Fırsatı

 

Öğrencilere ucuz ev

Karabük Üniversitesinin hızla büyüyerek öğrenci sayısının 30 binleri aşması nedeniyle yaşanan ev sıkıntısı, Eskipazarlıları harekete geçirdi.

İl merkezine 35 km mesafede bulunan Eskipazar’da ev kiraları 100 tl ile 250 tl arasında değişiyor. Eskipazarlı pek çok öğrencinin dolmuş ve servislerle okula gittiği dolayısıyla ev kiralarından şikayetçi olan diğer üniversite öğrencilerinin de Eskipazar’da ev kiralayarak servislerle okula rahatlıkla gidip gelebileceği ifade ediliyor.

Son zamanlarda ilçede Toki konutları ve yap-sat modeliyle yapılan kaloriferli binaların sayısında artış olduğu ve pek çok evin yeni kiracılarını beklediği biliniyor.

İlçede bulunan Eskipazar Emlak’da bu konuda kendilerini arayan öğrencilere yardımcı olmaya çalışıyor.

 

“Üniversite Öğrencilerine Ucuz Ev Fırsatı” için 1 cevap

  1. Zafer Özdemir diyor ki:

    Özellikle son 2 aydır bu konuda çok büyük bir talep olduğunu söylemek istiyorum.Türkiye’nin her ilinden Karabük üniversitesinde Öğrenciyim Ev kiralamak istiyorum diyen Öğrenciler çok.Özellikle İnternet sitemizden bizlere ulaşanlar,İlanları inceleyerek ev kiralarının ucuz olduğunu görüp ev talebinde bulunuyorlar.Biz bu öğrencilerimize Eskipazar’dan ev kiraladıkları taktirde ev kiralarının daha ucuz olacağını,servisle gidebilecekleri konusunda bilgilendiriyoruz.Yaklaşık olarak 5 öğrencimizi Eskipazar ilçesine yerleştirmiş bulunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Spam Önleme Sorusu:

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co