AKP’nin Başkan Adayı Kim?

AKP’nin Başkan Adayı Kim?

AKP’nin Başkan Adayı Kim? Hafta sonu gerçekleştirilen Ak Parti İl Danışma Meclisi Toplantısında bir konuşma yapan Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin; Karabük’ün ilçelerinin başkan adayının kim olacağı konusunda şunları söyledi: Şahin: “Şu an görevde bulunan ilçe ve belde belediye başkanlarımız çalışmalarına devem edecekler, sadece şunu söyleyebilirim açıklanmış gibi çalışmalarınıza devam edin. Yani size […]

03 Ocak 2014 Cuma - 676 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

ADAY KİMAKP’nin Başkan Adayı Kim?

Hafta sonu gerçekleştirilen Ak Parti İl Danışma Meclisi Toplantısında bir konuşma yapan Ak Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin; Karabük’ün ilçelerinin başkan adayının kim olacağı konusunda şunları söyledi:

Şahin: “Şu an görevde bulunan ilçe ve belde belediye başkanlarımız çalışmalarına devem edecekler, sadece şunu söyleyebilirim açıklanmış gibi çalışmalarınıza devam edin. Yani size yeniden bu görev verilmişçesine çalışmalarınızı aksatmadan yürütün, yakında bu sonuçlar da açıklanacaktır.”

Bu sözler bazı kesimler tarafından “mevcut başkan adaylarıyla devam edileceği kesinleşti” şeklinde algılanırken, “Henüz netleşen bir şey yok” diyerek umudunu hala koruyanlarda var.

Türkiye genelinde Ak Partiden belediye başkanlığına 36 başörtülü bayanın müracaat ettiği, Başbakanın bu bayanlardan pek çoğunu aday göstereceği, dolayısıyla iki tane başörtülü aday adayı bulunan Eskipazar’dan mutlaka bir bayan adayın gösterileceğini de savunanlar az değil. 1 Ocak 2014 tarihi itibariyle seçim propagandalarının başladığı düşünülürse, Ak Parti Adayının her an açıklanabileceğini söylemek müneccimlik olmaz.

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Kategoriler

Sayfalar

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül